blog.pomek.pl

ToDo: Tu powinna być jakaś mądra, życiowa sentencja…

Aktualności

Masz projekt z długiem technologicznym?

Kategoria: Software Development Data publikacji:

Każdy projekt powstaje w różnych warunkach i od samego początku jest on obarczony pewnymi problemami. W idealnym świecie, mamy wpływ na nasz projekt. Niestety, idealne sytuacje nie istnieją, więc nie możemy wszystkiego kontrolować i od momentu rozpoczęcia prac jesteśmy narażeni na zaciągnięcie długu technologicznego.

Pełny wpis

Dump Links #4

Kategoria: Dump Links Data publikacji:

Następne wydanie „Dump Links” zawiera serię artykułów i narzędzi do tworzenia podstawowej, a jednocześnie zaniedbanej warstwy naszej aplikacji - HTML & CSS. Każdy front-endowiec powinien zapoznać się z tymi artykułami, bo dzięki temu nasza aplikacja może wiele zyskać.

Pełny wpis

Dump Links #3

Kategoria: Dump Links Data publikacji:

Przed napisaniem tego posta długo zastanawiałem się o czym chcę napisać. Byłem niezdecydowany, ponieważ wiele ciekawych projektów w ostatnim czasie zostało wydanych. Wszystkie te zabawki są interesujące, ale tylko nieliczne zostaną przedstawione. W kolejnej odsłonie „Dump Links” znajdziesz głównie linki do bibliotek i artykułów na temat JavaScript. Zachęcam do czytania!

Pełny wpis

Dump Links #1

Kategoria: Dump Links Data publikacji:

W DeSmart codziennie znajdujemy ciekawe rzeczy. Każdy członek zespołu (DeTeam'u) znajduje i dzieli się ciekawostkami z innymi za pomocą naszej wewnętrznej listy e-mailowej, prywatnej grupy na Facebooku lub na kanale HipChat. Uważam, że to bardzo przydatne i spróbuję się podzielić tymi wszystkimi ciekawostkami na blogu. Tematy będą zróżnicowane, ale najczęściej będę pisał o PHP-ie, frameworkach, CSS-ie oraz wszystkich nowinkach technologicznych. Posty z tego typu ciekawostkami będą nosiły nazwę „Dump Links”.

Pełny wpis